Будилівський ЗДО "Золот а рибка"
У садочку ми щасливо живемо
І щоранку всі сюди ми ідемо.
Звеселяють ігри наші серця,
Бо відкриває двері «Рибка золота».
Будилівський ЗДО
"Золота рибка"
Заклад дошкільної освіти - це осередок, який об’єднує педагогів, батьків, громаду навколо пошуку можливостей та ресурсів для розвитку дитини.
Заклад дошкільної освіти «Золота рибка», заснований Снятинською міською радою, та пуповноваженим органом управління є відділ освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради , здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» та Статуту закладу, та ін.
Адреса закладу: вул. Грушевського 15, с.Будилів, Коломийський район, Івано-Франківської області, 78346.
Чинний Статут закладу затверджено рішенням сесії Снятинської міської ради №86-3/ІІ-п./-2021 від 11.02.2021 року.
У дошкільному закладі працює 4 групи:
ранній вік (двох до трьох років) та передшкільний вік (від трьох до шести (семи) років) :
-молодший дошкільний вік (від трьох до чотирьох років);
-середній дошкільний вік (від чотирьох до п’яти років);
-старший дошкільний вік (від п’яти до шести (семи) років), садок розрахований на 90 місць , працює 19 працівників, у тому числі педагогічних – 9. Керівник закладу - Волощук Олександра Іванівна.
Головною метою дошкільного закладу є: «Виховання у дітей дошкільного віку гуманістичних ціннісних орієнтацій в умовах переоцінки системи цінностей і способу життя людей та формування різнобічно розвиненої, духовно багатої та патріотично налаштованої особистості, починаючи з раннього дитинства через реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, програми «Українське дошкілля»»Виховання дітей проводиться українсько мовою.
Наше кредо звучить так: Розвивати дитину як неповторну індивідуальність, всебічно розвинену особистість, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.
Освітньо-виховний процес визначає життя дітей та дорослих у дошкільному закладі. Основне його призначення – соціалізація малюка, адаптація дитини до унормованого існування серед чужих людей, виховання ціннісного ставлення до світу природи, предметів, людей, власного «Я».