top of page
IMG_0365_(1).JPG

Будилівський ЗДО "Золот  а рибка" 

У садочку ми щасливо живемо
І щоранку всі сюди ми ідемо.
Звеселяють ігри наші серця,
Бо відкриває двері «Рибка золота».

Будилівський ЗДО

"Золота рибка"

  Заклад дошкільної освіти  - це осередок, який об’єднує педагогів, батьків, громаду навколо пошуку можливостей та ресурсів для розвитку дитини.

     Заклад дошкільної освіти «Золота рибка», заснований   Снятинською міською радою, та пуповноваженим органом управління є відділ освіти, молодіжної політики та спорту  Снятинської міської ради , здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» та Статуту закладу, та ін.

       Адреса закладу:  вул.  Грушевського 15, с.Будилів, Коломийський район, Івано-Франківської області, 78346.

     Чинний Статут закладу затверджено рішенням сесії Снятинської міської ради №86-3/ІІ-п./-2021 від 11.02.2021 року.

     У дошкільному закладі працює 4 групи:

ранній вік (двох до трьох років) та передшкільний вік (від трьох до шести (семи) років) :

-молодший дошкільний вік (від трьох до чотирьох років);

-середній дошкільний вік (від чотирьох до п’яти років);

-старший дошкільний вік (від п’яти до шести (семи) років), садок розрахований на  90  місць , працює 19 працівників, у тому числі педагогічних – 9. Керівник закладу - Волощук Олександра Іванівна.

     Головною метою дошкільного закладу є: «Виховання у дітей дошкільного віку гуманістичних ціннісних орієнтацій в умовах переоцінки системи цінностей і способу життя людей та формування різнобічно розвиненої, духовно багатої та патріотично налаштованої особистості, починаючи з раннього дитинства через реалізацію нової редакції Базового компонента  дошкільної освіти, програми «Українське дошкілля»»Виховання дітей проводиться українсько мовою.

     Наше кредо звучить так: Розвивати дитину як неповторну індивідуальність, всебічно розвинену особистість, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.

     Освітньо-виховний процес визначає життя дітей та дорослих у дошкільному закладі. Основне його призначення – соціалізація малюка, адаптація дитини до унормованого існування серед чужих людей, виховання ціннісного ставлення до світу природи, предметів, людей, власного «Я».

Корисні посилання

  • Черный Instagram Иконка
  • Одноклассники Social Иконка
  • Vkontakte Social Иконка

© 2018 Будилівський ЗДО "Золота рибка"

Сайт создан на Wix.com

bottom of page